مسئول امور مالی شهرداری خبر داد:

کمک یک میلیارد و 433 میلیون ریالی شهرداری به هیات های ورزشی در سال 97

مسئول امور مالی شهرداری از انجام کمکی بالغ بر یک میلیارد و 433 میلیون ریال به ورزش شهری و هیات های ورزشی شهرستان در سال 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری محلات، مرضیه رضایی در تکمیل این خبر اظهار کرد: این شهرداری سال گذشته از محل ماده 16 و ردیف 306010003 جهت حمایت از ورزش شهرستان مبلغ یک میلیارد و 433 میلیون ریال به هیات های مختلف ورزشی کمک کرده است.

وی خاطر نشان ساخت: سال گذشته از محل ماده 16 مبلغ 227 میلیون ریال برای کمک به باشگاه های فوتبال، خرید میز پینگ پنگ جهت مسجد کوی حجت، هیات های بسکتبال، شنا، بدمینتون، کشتی، والیبال، تیروکمان و تکواندو در راستای حمایت از ورزش شهری کمک شده است.

مسئول امور مالی شهرداری با اشاره به کمک های صورت گرفته به هیات فوتبال شهرستان محلات تصریح کرد: این شهرداری سال گذشته از محل ردیف 306010003 بابت آماده سازی و تسریع در روند بازسازی زمین چمن استادیوم تختی بالغ بر یک میلیارد و 206 میلیون ریال کمک انجام داد؛ همچنین زمین چمن مصنوعی شهرداری واقع در بوستان سلامت به منظور حمایت از ورزشکاران به صورت رایگان و در قبال نگهداری و حفاظت از چمن و تاسیسات موجود در محل، به هیات فوتبال شهرستان واگذار گردید.      

نظرات

 
 
Captcha