دوشنبه 13 آذر 1402
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی؛

ششمین کتابخانه مشارکتی در زندان محلات افتتاح شد

یکشنبه 28 آبان 1402
16

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، ششمین کتابخانه مشارکتی زندان های استان مرکزی صبح امروز در زندان شهرستان محلات افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری، به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان، امام جمعه شهر محلات، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، معاون فرماندار، رییس کتابخانه عمومی شهر محلات و سایر مسئولین، ششمین کتابخانه مشارکتی زندان های استان مرکزی در محلات افتتاح شد.

در این مراسم که «عزیز تقی زاده» شهردار محلات و «داود رضایی» عضو شورای اسلامی شهر محلات نیز حضور داشتند، در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک بین نهاد کتابخانه های عمومی و سازمان زندان های کشور و با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان، «بوستان کتاب» در محل ساختمان زندان شهرستان محلات به بهره برداری رسید.

لازم به ذکر است که در این مراسم 40 جلد کتاب از سوی شهرداری محلات و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و افزایش سرانه کتابخوانی و ارتقاء بینش و تفکر زندانیان و به منظور کمک به بازگشت سلامت آنان به جامعه به کتابخانه زندان محلات اهدا شد.

همچنین در بخش دیگری این مراسم از زندانیان فعال در حوزه کتاب و کتابخوانی با اهدای هدایایی به رسم یادبود تجلیل به عمل آمد.

نظرات