اخبار و رویدادها

news photo

شهردار محلات خبر داد: آغاز ساخت آشیانه ماشین آلات شهرداری با اعتباری معادل 10 میلیارد ریال

به گزارش روابط عمومی شهرداری محلات، محمدصادق استرابی در تکمیل این خبر تصریح کرد: عملیات احداث سوله هزار متری به منظور استقرار ماشین آلات شهرداری در زمینی واقع در حاشیه میدان شهرداری از ماه گذشته آغاز شده است.

وی در تشریح جزئیات نحوه تملک زمین و احداث آشیانه ماشین آلات شهرداری خاطر نشان ساخت: زمین فوق 15 تیر سال 89 به شهرداری محلات واگذار و اداره راه و شهرسازی استان مرکزی پس از گذشت دو سال در تاریخ 27 دی 91 با اعلام مهلتی 10 روزه به شهرداری خواستار احداث بنای مذکور در این زمین شد.

شهردار محلات ادامه داد: در تاریخ 28 تیر سال 95 شهرداری مهلت سه ماهه دیگری از اداره راه و شهرسازی به منظور ساخت و ساز و تکمیل عملیات ساختمانی سوله دایره موتوری تقاضا نمود که ساخت این آشیانه در مهلت مذکور نیز انجام نشد.

استرابی گفت: در آبان ماه سال گذشته و باتوجه به هزینه صرف شده جهت دیوار کشی زمین مورد نظر، عدم فسخ زمین از راه و شهرسازی درخواست شد و در تیرماه سال جاری پس از سه نوبت مکاتبه با اداره مذکور اعلام تعهد شهرداری جهت ساخت سوله دایره موتوری بیان شد و سرانجام مرداد سال جاری اداره کل راه و شهرسازی با مدت شش ماهه جهت تمدید قرارداد زمین موافقت کرد تا شهرداری نسبت به احداث آشیانه ماشین آلات اقدام نماید.

وی افزود: پس از موافقت تمدید قرارداد، شهرداری نسبت به برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار اقدام و قرارداد مربوطه با پیمانکار منعقد شد و در نهایت این پروژه از ابتدای دی ماه سال جاری در دستور کار شهرداری قرار گرفت و عملیات عمرانی آن با پیش بینی اعتباری معادل 10 میلیارد ریال کماکان در حال اجرا است و طی مدت چهار ماه آینده احداث و به بهره برداری خواهد رسید.

تاریخ نشر خبر: ۱۸ بهمن، ۱۳۹۷