اخبار و رویدادها

news photo

شهردار محلات: روز بازار محلات پس از ماه رمضان چهارشنبه ها برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری محلات، محمدصادق استرابی در تکمیل این خبر اظهار کرد: در جلسات برگزار شده با مسئولان ادارات مختلف شهر تصمیمات مناسبی به منظور ساماندهی و نظارت هرچه بیشتر بر روز بازار محلات اتخاذ شد که به زودی اجرایی می گردد.

وی خاطر نشان ساخت: یکی از مشکلات روز بازار محلات برگزاری آن در روز تعطیل است که باعث کاهش نظارت بر آن شده و در این راستا مقرر شد پس از ماه مبارک رمضان روز برگزاری این روز بازار از جمعه به چهارشنبه منتقل شود تا با سازوکارهای تعیین شده بازرسان اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت نظارت بیشتری بر روز بازار محلات داشته باشند.

شهردار محلات تصریح کرد: از دیگر مصوبات مهم در خصوص روز بازار عرضه محصولات مورد تایید کارشناسان با 30 درصد پایین تر از قیمت بازار است که بازرسان بر این مصوبه مهم نظارت خواهند داشت تا محصولات باکیفیت تر و با قیمت مناسب تری در اختیار شهروندان قرار گیرد.

استرابی افزود: برگزاری روز بازار از ساعت 8 صبح الی 20 در شش ماهه اول و 8 الی 18 در شش ماهه دوم، تهیه و جمع آوری مشخصات کامل از متقاضیان حضور در روز بازار، ارائه فاکتور فروش توسط متقاضیان پیش از ورود به روز بازار محلات، ممنوعیت فروش اجناس فاقد کیفیت در روز بازار و جانمایی محل جدید برای استقرار فروشندگان روز بازار از دیگر مصوبات مهم جلسات برگزار شده بود.

تاریخ نشر خبر: ۱۷ خرداد، ۱۳۹۷