شهردار محلات خبر داد:

بخشودگی اجاره بهای املاک شهرداری/ارائه تسهیلات به متقاضیان فاز دوم شهرک اصناف

شهردار محلات گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا اجاره‌بهای املاک این شهرداری در راستای مساعدت با شهروندان گرامی بخشوده و برای متقاضیان فاز دوم شهرک اصناف نیز تسهیلاتی در نظر گرفته شد.

بخشودگی اجاره بهای املاک شهرداری/ارائه تسهیلات به متقاضیان فاز دوم شهرک اصناف
به گزارش روابط عمومی شهرداری، محمدصادق استرابی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: شیوع بیماری کرونا از ابتدای اسفندماه موجب کاهش تردد مردم در سطح شهر و به‌تبع آن ریزش درآمد صنوف مختلف و بعضاً تعطیلی آن‌ها شد که در این راستا شهرداری در تاریخ 24 اسفندماه پیشنهاد بخشودگی اجاره‌بهای اسفند 98، فروردین و اردیبهشت 99 را به شورای اسلامی شهر محلات ارائه کرد.
وی خاطرنشان ساخت: همچنین تسهیلاتی برای متقاضیان فاز دوم شهرک اصناف در نظر گرفته شد که بر اساس شرایط متقاضیان در نحوه پرداخت چک‌های مربوط به فاز دوم شهرک اصناف، مبالغ دو ماه اخیر به مدت دو ماه پس از آخرین تاریخ تقسیط صورت گرفته منتقل و وصول شود.
شهردار محلات افزود: در جلسه اخیر شورای اسلامی شهر موضوعات فوق بررسی و درنهایت مقرر شد کلیه مستاجرین شهرداری ازجمله پارکینگ‌های عمومی سطح شهر، جایگاه‌های سی ان جی، املاک در اجاره اشخاص و... مشمول معافیت از پرداخت اجاره‌بهای اسفند 98 و فروردین 99 شوند و فعالیت‌هایی نیز که در اردیبهشت‌ماه همچنان تعطیل هستند از این معافیت برخوردار می‌شوند.

نظرات

 
 
Captcha