با هدف تسریع در رفع مشکلات شهروندان انجام شد؛

بازدید دو ساعته شهردار و اعضای شورا از شهرک امام (ره) و کوی آزادگان

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محلات صبح امروز در بازدیدی دو ساعته به بررسی مشکلات اهالی منطقه شهرک امام (ره) و کوی آزادگان پرداختند.

بازدید دو ساعته شهردار و اعضای شورا از شهرک امام (ره) و کوی آزادگان
به گزارش روابط عمومی شهرداری، پس از انتشار اطلاعیه ای طی روزهای گذشته در خصوص اعلام مشکلات مردم منطقه شهرک امام (ره) و کوی آزادگان، موضوعات ارسالی شهروندان در حوزه های مختلف عمرانی، فضای سبز، خدماتی و حمل و نقل عمومی دسته بندی و صبح امروز بازدید محله ای از این نقاط توسط شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین واحدهای شهرداری صورت گرفت.
براین اساس در بازدید دو ساعته صبح امروز، 28 عنوان مشکل اعلامی از سوی همشهریان ساکن در این مناطق به صورت میدانی مورد بررسی قرار گرفت و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نقطه نظرات تعدادی از اهالی ساکن در این نقاط را دریافت کردند.
لازم به ذکر است شهردار محلات در این بازدید دستورات لازم برای رفع برخی از مشکلات موجود را صادر کرد و مقرر شد در خصوص برخی از مشکلات اعلامی همشهریان در اسرع وقت جلسات کارشناسی برگزار و راهکارهای مناسب جهت اجرایی شدن پیشنهادات شهروندان مورد بررسی قرار گیرد.
گفتنی است بازدید از محله های مختلف شهر با هدف تسریع در رفع مشکلات همشهریان در دستور کار برنامه های آتی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرار دارد.       

نظرات

 
 
Captcha