مسئول آتش‌نشانی شهرداری محلات خبر داد:

اعزام آتش‌نشانان به 224 مأموریت در شش‌ماهه ابتدای سال جاری

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری محلات گفت: آتش‌نشانان محلاتی در ۶ ماهه ابتدای سال جاری به ۲۲۴ مأموریت مختلف اعزام شدند.

اعزام آتش‌نشانان به 224 مأموریت در شش‌ماهه ابتدای سال جاری
به گزارش روابط عمومی شهرداری، محمود فلفلی در تکمیل این خبر اظهار کرد: آتش‌نشانی محلات امسال نیز همچون سنوات قبل در حوزه‌های مختلفی همچون اطفا حریق، امداد و نجات و آموزش و پیشگیری به شهروندان ارائه خدمات کرد.
وی افزود: در حوزه اطفاء حریق، آتش‌نشانان محلات از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه جمعاً به ۱۸۲ مأموریت مختلف اعزام شدند که آتش‌سوزی منازل مسکونی، باغات و گلخانه، وسایل نقلیه و سایر موارد آتش‌سوزی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده‌اند.
مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خاطرنشان ساخت: آتش‌نشانان در بازه زمانی یادشده به ۴۲ مأموریت مختلف در حوزه امداد و نجات اعزام شدند که رهاسازی حیوانات با ۱۶ مورد و نجات افراد از آسانسور و رهاسازی افراد محبوس شده از منزل هرکدام با ۷ مورد بیشترین سهم را در میان حوادث امداد و نجات شش‌ماهه سال ۹۹ به خود اختصاص دادند.
فلفلی گفت: در شش‌ماهه ابتدای سال، آتش‌نشانان محلات جمعاً به بیش از ۷۵ نفر از شهروندان در قالب کارکنان ارگان‌ها، اصناف و شرکت‌ها آموزش‌های لازم را در خصوص پیشگیری از وقوع حوادث ارائه کردند.

نظرات

 
 
Captcha