مسئول عمران شهرداری محلات خبر داد:

اجرای پروژه اتصال بلوار خلیج فارس به کوی رسالت با ده میلیارد ریال اعتبار

مسئول واحد عمران شهرداری محلات گفت: پروژه اتصال ادامه بلوار خلیج‌فارس به کوی رسالت و کوی بعثت با صرف اعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد ریال اجرا می‌شود.

اجرای پروژه اتصال بلوار خلیج فارس به کوی رسالت با ده میلیارد ریال اعتبار
به گزارش روابط عمومی شهرداری، مهدی عسگری در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: پروژه جدول‌گذاری بلوارهای جنوبی و غربی کوی رسالت و تکمیل اتصال بلوار خلیج‌فارس به منطقه رسالت و کوی بعثت شامل 580 متر طول جدول‌گذاری در قسمت غربی و 360 متر طول جدول‌گذاری در ضلع جنوبی اجرا می‌شود.
وی خاطرنشان ساخت: به‌منظور تهیه جداول بتنی موردنیاز و اجرای عملیات جدول‌گذاری در این منطقه اعتباری معادل چهار میلیارد و 900 میلیون ریال در نظر گرفته‌شده است و همچنین برای زیرسازی و پخش آسفالت در هفت هزار متر از منطقه مذکور نیز اعتباری بالغ‌بر پنج میلیارد و 300 میلیون ریال پیش‌بینی‌شده که هم‌اکنون بخشی از عملیات زیرسازی در محل مربوطه اجراشده است.
لازم به ذکر است این پروژه شامل اتصال ضلع جنوبی کوی رسالت به بلوار خلیج‌فارس (جنوب اداره بنیاد مسکن) و همچنین ضلع غربی کوی رسالت به خلیج‌فارس (مقابل حوزه عملیه خواهران) است که درنهایت منجر به تکمیل راه دسترسی بلوار خلیج‌فارس به منطقه رسالت و بعثت می‌شود.

نظرات

 
 
Captcha