مسئول واحد فضای سبز شهرداری:

ساماندهی و رسیدگی به بوستان سرچشمه در دستور کار شهرداری قرار دارد

مسئول واحد فضای سبز شهرداری گفت: با توجه به اهمیت بوستان سرچشمه و استقبال قابل‌توجه گردشگران از این جاذبه مهم شهر، ساماندهی و رسیدگی به آن از اولویت‌های شهرداری است.

ساماندهی و رسیدگی به بوستان سرچشمه در دستور کار شهرداری قرار دارد
به گزارش روابط عمومی شهرداری محلات، اصغر ابراهیمی در تکمیل این خبر خاطرنشان ساخت: به دلیل اهمیت بوستان سرچشمه به‌عنوان یکی از جاذبه‌های مهم گردشگری شهرستان، حفظ و نگهداری این بوستان از اهمیت زیادی برخوردار است که در این راستا اقدامات مهمی طی ماه‌های گذشته صورت گرفته است.
وی افزود: با توجه به نزدیکی فرارسیدن سال جدید و به دنبال آن حضور گردشگران از اقصی نقاط کشور در بوستان سرچشمه، پاک‌سازی دریاچه بوستان، بهسازی باغچه‌های قدیمی، جمع‌آوری نخاله‌ها و پاک‌سازی اطراف بوستان، تعمیرات سرویس‌های بهداشتی، نورپردازی نمای آبشار بیشه، هرس گیاهان و تنه‌جوش و پاجوش درختان و نوسازی و بهسازی سیستم‌های نوری بخشی از اقدامات صورت گرفته در فضای بوستان سرچشمه بوده است.
مسئول واحد فضای سبز شهرداری تصریح کرد: زیباسازی فضای بوستان و ادامه بهسازی و تغییرات در نقاط مختلف این پارک از دیگر برنامه‌های شهرداری است که به همت نیروهای این واحد و با همکاری سایر واحدهای شهرداری در دست اجرا می‌باشد.

نظرات

 
 
Captcha