شهردار محلات خبر داد:

آغاز عملیات جدولگذاری در فاز دوم بلوار آیت الله غفاری

شهردار محلات گفت: با اتمام فاز اول پروژه تعریض بلوار آیت الله غفاری (بلوار گلها)، جدولگذاری فاز دوم این پروژه به طول 250 متر با اعتباری معادل 3 میلیارد ریال در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است.

آغاز عملیات جدولگذاری در فاز دوم بلوار آیت الله غفاری
به گزارش روابط عمومی شهرداری محلات، محمدصادق استرابی در تشریح جزئیات تعریض این بلوار اظهار کرد: فاز اول پروژه مذکور با تملک پلاک های ثبتی واقع در طرح توسعه مسیر از سوی شهرداری با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال آزادسازی و سرانجام عملیات جدولگذاری مسیر واقع در محدوده شهر، خاکریزی، تسطیح، سنگ چینی و اجرای آسفالت در این بلوار با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال اجرایی شد.
وی در ادامه خاطر نشان ساخت: مجموع طول مسیر این بلوار برای تعریض، سه هزار و 200 متر است که شهرداری نسبت به تملک و زیرسازی 420 متر واقع در محدوده شهر اقدام کرد و فاز اول پروژه به صورت کامل به اتمام رسید، اما باقیمانده مسیر خارج از محدوده شهری و در اختیار اداره راه و شهرسازی است.
شهردار محلات تصریح کرد: با توجه به اهمیت تعریض این مسیر و گردشگرپذیر بودن بلوار مذکور، شهرداری علیرغم خارج از محدوده بودن باقیمانده مسیر، در فاز دوم پروژه تعریض بلوار آیت الله غفاری (بلوار گلها) ورود پیدا کرد و نسبت به آزادسازی و تعریض 250 متر دیگر از ادامه این بلوار اقدام نمود که در این راستا دو هزار و 500 متر طول جدولگذاری و احداث نهرها در دستور کار قرار گرفته است.
استرابی بیان کرد: شهرداری جهت خرید جداول و جدولگذاری فاز دوم این بلوار، اعتباری معادل 3 میلیارد ریال پیش بینی کرده که امیدواریم با همکاری دستگاه های خدمات رسان شهرستان و تسریع در روند جدولگذاری و آماده سازی مسیر، در گام بعدی خاکریزی، تسطیح و آسفالت فاز دوم بلوار عملیاتی شود.
لازم به ذکر است که فاز دوم این بلوار به صورت چهار بانده احداث می شود.

نظرات

 
 
Captcha