رییس سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری:

دومین پایانه تاکسی محلات در پارکینگ خیابان 15 خرداد فعال خواهد شد

رییس سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری محلات گفت: به منظور رفاه حال شهروندان، دومین پایانه تاکسی های این شهر در پارکینگ خیابان 15 خرداد فعال خواهد شد.

دومین پایانه تاکسی محلات در پارکینگ خیابان 15 خرداد فعال خواهد شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری محلات، محمد حسنی در تکمیل این خبر اظهار کرد: پس از اجرای مصوبه شورای ترافیک شهرستان محلات مبنی بر یکطرفه شدن خیابان 15 خرداد و ایجاد پایانه جهت استقرار تاکسی ها در خیابان انقلاب، نقاط ضعف و قوت این طرح شناسایی شد و از هفته جاری برخی تغییرات به منظور رفاه حال شهروندان صورت خواهد گرفت.
وی خاطرنشان ساخت: براین اساس محل استقرار رانندگان ایستگاه های کوی شهید مطهری، کوی امام رضا(ع) و دانشگاه آزاد اسلامی از پایانه خیابان انقلاب به پایانه خیابان 15 خرداد منتقل خواهد شد و این پایانه به صورت مشترک برای خودروهای عمومی و تاکسی ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت که مقدمات این کار در حال انجام است و انتقال تاکسی ها نیز ظرف هفته جاری صورت می گیرد.
رییس سازمان حمل و نقل همگانی تصریح کرد: همچنین تاکسی های ایستگاه کوی بعثت، شهرک امام خمینی(ره) و کوی رسالت جهت روان شدن ترافیک خیابان انقلاب و دسترسی آسان تر شهروندان به تاکسی ها به پایانه خیابان انقلاب انتقال خواهد یافت.

نظرات

 
 
Captcha