مسئول واحد عمران شهرداری محلات:

دو زمین چمن مصنوعی با اعتبار 10 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسد

مسئول واحد عمران شهرداری محلات گفت: زمین های چمن مصنوعی در حال احداث توسط این شهرداری در کوی شهید مطهری و کوی امام رضا (ع) با اعتباری معادل 10 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

دو زمین چمن مصنوعی با اعتبار 10 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسد
به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری محلات، مهدی عسگری با اعلام این خبر اظهار کرد: عملیات احداث دو زمین چمن مصنوعی واقع  در خیابان شهید صمدی کوی مطهری و ضلع غربی کوی امام رضا (ع) از سال گذشته آغاز شد و هم اکنون در حال تکمیل می باشد.
وی خاطر نشان ساخت: ابعاد هرکدام از این زمین ها حدود هزار و 400 مترمربع است و با توجه به شیب واقع در شهر، هم اکنون اقدامات لازم از جمله سنگ چینی اطراف زمین ها و احداث سکو برای تراز کردن آنها انجام گرفته است.
مسئول واحد عمران شهرداری در ادامه تصریح کرد: برای احداث هرکدام از این زمین ها عملیات خاکریزی، دیوارچینی، بتن ریزی، فنس کشی و محصور کردن اطراف زمین، ایجاد تاسیسات روشنایی، احداث سرویس بهداشتی و چمن کردن آن صورت خواهد گرفت که به منظور این عملیات و بابت تکمیل هرکدام از این زمین ها اعتباری معادل 5 میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
عسگری افزود: هم اکنون دو پروژه مذکور در حال تکمیل شدن است و همزمان با هفته دولت سال جاری شاهد بهره برداری از پروژه زمین چمن مصنوعی کوی شهید مطهری و کوی امام رضا (ع) جهت استفاده شهروندان این مناطق خواهیم بود.  

نظرات

 
 
Captcha