سرپرست شهرداری محلات:

آمادگی همکاری با سایر دستگاه ها جهت تسریع در پروژه مسکن ملی را داریم

سرپرست شهرداری محلات گفت: این شهرداری آمادگی دارد به منظور تسریع پروژه اقدام ملی مسکن و در چهارچوب قانون با سایر دستگاه های متولی این حوزه همکاری نماید.

آمادگی همکاری با سایر دستگاه ها جهت تسریع در پروژه مسکن ملی را داریم

به گزارش روابط عمومی شهرداری، «عزیز تقی زاده» در جلسه بررسی موانع و مشکلات پروژه اقدام ملی مسکن که در دفتر نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی و با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان برگزار شد، خاطر نشان ساخت: به رغم تاخیرهای صورت گرفته توسط دستگاه های متولی این پروژه، شهرداری آمادگی کامل به منظور کمک جهت تسریع طرح اقدام ملی مسکن در شهر محلات را دارد.

وی افزود: یکی از موضوعات مهم در خصوص جانمایی صورت گرفته برای این پروژه مسیل موجود در آن است که تاکنون تدبیری برای آن اندیشیده نشده؛ همچنین در خصوص آماده سازی محوطه و مسیر ورودی پروژه اقدام ملی مسکن نیز تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر محلات در این نشست گفت: علیرغم پیگیری های فراوان صورت گرفته از سوی نماینده مردم محلات و دلیجان برای تسریع در پروژه اقدام ملی مسکن، اما برخی کم کاری ها به این شهرداری نسبت داده شده است که موضوع به دور از واقعیت می باشد.

«محمد صالحی» با اشاره به دیگر مشکلات موجود در حوزه راه و شهرسازی بیان کرد: در صورت واگذاری زمین های شهرداری در سرچشمه، با طرح های موجود بر روی آنها فرآیند واگذاری به سرمایه گذاران را در دستور کار قرار خواهیم داد؛ همچنین در خصوص قیمت گذاری فاز سوم شهرک اصناف، پرداخت رقم کارشناسی شده در توان این شهرداری نیست که امیدواریم در این زمینه تجدید نظر شود و همچنین برای قدرالسهم شهرداری از زمین های واقع در کوی رسالت هرچه سریع تر اقدامات لازم انجام پذیرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در جمع بندی این جلسه گفت: دستگاه های دخیل در پروژه اقدام ملی مسکن باید با همفکری و مساعدت با یکدیگر هرچه سریع تر گام های اجرایی این طرح را بردارند.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی تصریح کرد: مردم این شهر هنوز اقدام جدی برای پروژه اقدام ملی مسکن ندیده اند که باید با برگزاری جلسات کارشناسی توسط ادارات راه و شهرسازی و شهرداری برخی مشکلات و موانع موجود در این راستا مرتفع و پروژه وارد فاز اجرایی گردد.

نظرات

 
 
Captcha