مسئول روابط عمومی شهرداری خبر داد:

سیاه پوش شدن معابر و میادین محلات همزمان با فرارسیدن ماه محرم

مسئول روابط عمومی شهرداری محلات گفت: همزمان با فرارسیدن ماه محرم و عزاداری سیدالشهدا حضرت امام حسین (ع)، معابر، میادین و محله‌های این شهر سیاه‌پوش شدند.

سیاه پوش شدن معابر و میادین محلات همزمان با فرارسیدن ماه محرم
به گزارش روابط عمومی شهرداری، «مرجان خسروانی» در تکمیل این خبر اظهار کرد: مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و با توجه به شرایط خاص حاکم بر جامعه به دلیل شیوع ویروس کرونا، با تلاش‌های بی‌وقفه نیروهای واحد خدمات شهری، فضای سبز، موتوری و سایر قسمت‌های شهرداری، فضاسازی گسترده ایام ماه محرم و صفر در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
وی افزود: همزمان با فرارسیدن ماه محرم‌الحرام سی هزار متر ریسه کشی در سطح میادین و معابر شهر، نصب پرچم های عرضی 1.5 در 10 مترمربعی و نصب ۳۰۰ پرچم الوان مشکی و طرح دار در محله‌های مختلف شهر انجام شد.
مسئول روابط عمومی شهرداری بیان کرد: نصب 100 بنر مناسبتی، نصب سه بنر 12، 18 و 36 مترمربعی بر روی بیلبوردهای شهری و همچنین به اهتزاز درآمدن پرچم ۲۰۰ متری به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری ماه محرم در ورودی شهر از دیگر فعالیت‌های انجام‌شده بود.
خسروانی در بخش دیگری از صحبت های خود تصریح کرد: به منظور مساعدت با هیئات مذهبی شهر، علاوه بر خرید هزار عدد پرچم 70 در 120 مترمربعی جهت نصب در سردرب منازل و حسینیه ها، 100 عدد پرچم مناسبتی و هزار مترمربع ریسه نیز به هیئات مختلف اهدا شد.
 

نظرات

 
 
Captcha