جلسه هماهنگی برنامه های 100 روزه شهرداری برگزار شد

جلسه تدوین و هماهنگی برنامه‌های 100 روزه شهرداری محلات تا پایان دوره شورای پنجم با حضور مسئولان و کارشناسان واحدهای مختلف شهرداری برگزار شد.

جلسه هماهنگی برنامه های 100 روزه شهرداری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری، دکتر «داودرضا عرب» مشاور برنامه راهبردی - عملیاتی شهرداری در این نشست به ارائه توضیحات تدوین برنامه عملیات نوسازی، عمران و اصلاحات پنج ساله شهر محلات پرداخت و گفت: برنامه اجرایی ۱۰۰ روزه با توجه به پایان دوره پنجم شورای شهر در دست بررسی و تدوین است.
وی در ادامه به بیان توضیحاتی در مورد طرح‌های بوستان سرچشمه، کوچه باغات، پساب های بازیافتی برای مصارف غیر شرب و بررسی چشم انداز بلند مدت محلات به عنوان شهر سبز و مرکز فرهنگی منطقه البرز جنوبی و همچنین شورای همکاری منطقه ای (محلات، دلیجان، نیم ور و نراق) با هدف پیشبرد اهداف شهری و تاثیرات مثبت اقتصادی پرداخت.
دکتر عرب در بخش دیگری از این جلسه بیان کرد: تدوین برنامه های قابل اجرا در مدت باقیمانده شورای پنجم با استفاده از پیشنهادات و نظرات اجرایی مسئولین و کارشناسان شهرداری اولویت‌بندی و تدوین می‌شود که منجر به تحقق صحیح هزینه ها خواهد بود.
در این جلسه مسئولین واحدهای شهرداری پیشنهادات و پروژه‌های مدنظر خود به‌منظور تدوین برنامه 100 روزه شهرداری را ارائه کردند تا پس از بررسی در خصوص مهم‌ترین آن‌ها تصمیمات لازم اتخاذ شود.     

نظرات

 
 
Captcha