شهردار محلات در نشست با اعضای هیئت ورزش های همگانی:

شهرداری حضور پررنگی در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی دارد

شهردار محلات گفت: شهرداری همواره حضور پررنگی در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی داشته و این روال کماکان ادامه دارد.

شهرداری حضور پررنگی در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی دارد
به گزارش روابط عمومی شهرداری، «جلال آقارضایی» در نشست با رییس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت ورزش های همگانی با بیان این مطلب افزود: شهرداری طبق وظایف تعریف شده در چارچوب قانون همواره حداکثر تلاش خود برای حضور در فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی را داشته است.
وی ادامه داد: این شهرداری همچون سنوات گذشته در راستای برنامه های پیش بینی شده خود حضور پررنگی در برنامه ها خواهد داشت و انتظار داریم هیئت ورزش های همگانی برنامه ای مدون ارائه تا بهترین بهره برداری از آن صورت گیرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان در بخش دیگری از این نشست با تشکر ویژه از شهرداری و شورای اسلامی شهر بابت انجام حمایت از ورزش شهر اظهار داشت: هیئت ورزش های همگانی می بایست برنامه های دقیق و مدونی تهیه و به شهرداری ارائه کند تا میزان مشارکت به سطح مطلوب خود برسد.
«مسعود قمری» بیان کرد: طی سالهای اخیر میزبانی های بسیار خوبی از تیم های ملی در محلات انجام شده که تمام این اتفاقات با کمک و همیاری شهرداری، شورا و سایر ارگان های شهر بوده و قطعا نقش مشارکت سازنده ادارات در وقوع این رخدادها غیرقابل انکار است.
در ادامه این نشست، «حمید بیگی» رئیس هیئت ورزش های همگانی و اعضای این هیئت به تشریح اقدامات و فعالیت های مجموعه خود و ارائه راهکارهایی جهت افزایش تعامل با شهرداری پرداختند.

نظرات

 
 
Captcha