پیام تبریک شهردار محلات به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی

همزمان با فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، شهردار محلات با صدور پیامی این روز را تبریک گفت. متن پیام «جلال آقارضایی» به شرح ذیل است:

پیام تبریک شهردار محلات به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی
روابط عمومی در سازمان‌ ها به عنوان یک بازوی مشورتی نقش آفرینی می کنند و این فرصت را به هر مجموعه ای می‌دهند تا خدمات و وظایف خود را به مردم اطلاع‌رسانی کرده و از توان، ظرفیت و جایگاه رسانه‌ها برای آگاهی بخشی عمومی استفاده کنند.
روابط عمومی ها یک عنصر اثرگذار در چرخه اطلاع رسانی به شمار می روند و اصلی ترین حلقه اتصال و پیوند دهنده سازمان‌ها با مخاطبین و جامعه هدف محسوب می شوند که با پالایش خواسته های شهروندان، سازمان را برای تحقق اهداف آتی خود آماده می کنند.
توسعه، بدون اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی امکان پذیر نیست و این جاست که نقش مهم روابط عمومی در سازمان ها با بهره گیری از فناوری های نوین و تسریع در امر اطلاع رسانی جلوه گر می شود و روابط عمومی با هوشیاری می تواند در اخذ تصمیم های درست و شایسته مدیران ارشد سازمان را یاری رساند.
اینجانب فرارسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می‌نمایم

نظرات

 
 
Captcha