به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر؛

اولین همایش «نفس ایثار» در محلات برگزار شد

اولین همایش نفس ایثار به پاس قدردانی از فداکاری و از خودگذشتگی خانواده های اهداکننده عضو در شهرستان محلات به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر برگزار شد.

اولین همایش «نفس ایثار» در محلات برگزار شد
«مرجان خسروانی» اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) و گرامیداشت هفته اکرام و تکریم، اولین همایش «نفس ایثار» روز دوشنبه ۲۹ فروردین ماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.
وی افزود: برپایی میز حامی معنوی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) به منظور پذیرش سرپرستی کودکان یتیم، مولودی خوانی کربلایی حسین رجبی، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین هادی شیخ حسن و ویژه برنامه تجلیل از 9 خانواده گرانقدر اهدا کننده اعضا در شهرستان محلات و تقدیر از دوازده موسسه خیریه برتر و همچنین اجرای نمایش آموزشی و شاد «منم میخوام فرشته شم» به نویسندگی و کارگردانی میثم کرمی از جمله برنامه های این همایش بود.
مسئول روابط عمومی شهرداری محلات خاطرنشان ساخت: یکی از اهداف اصلی این همایش تجلیل و قدردانی از خانواده های افرادی بود که طی سنوات گذشته اقدام به اهدای اعضا بستگان خود در این شهرستان کرده اند و تلاش خواهیم کرد فرهنگ اقدام انسان دوستانه اهدای عضو در میان خانواده ها بیش از گذشته نهادینه شود.

گزارش تصویری این همایس را در اینجا ببینید

نظرات

 
 
Captcha