مسئول واحد عمران شهرداری:

طرح اصلاح هندسی تقاطع خیابان سادات و بلوار امام خمینی (ره) در مراحل پایانی قرار دارد

مسئول واحد عمران شهرداری محلات گفت: طرح اصلاح هندسی تقاطع خیابان سادات و بلوار امام خمینی (ره) واقع در چهارراه مهرابی با هدف رفع خطر از منطقه مذکور اجرا شد.

طرح اصلاح هندسی تقاطع خیابان سادات و بلوار امام خمینی (ره) در مراحل پایانی قرار دارد
به گزارش روابط عمومی شهرداری، مهدی عسگری در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: اصلاح هندسی تقاطع خیابان سادات و بلوار امام خمینی (ره) که در طرح جامع شهرداری پیش بینی شده بود، با هدف رفع خطر از این منطقه و پس از تملک پلاک های واقع در طرح اجرا شد.
وی ادامه داد: این طرح شامل 300 متر طول جدولگذاری، 600 متر روکش آسفالت و جابجایی شبکه برق موجود بود که با پایان یافتن عملیات جدولگذاری، روکش آسفالت و جابجایی شبکه برق، هم اکنون اصلاح هندسی چهارراه در مراحل پایانی قرار دارد که در مجموع برای اصلاح هندسی این تقاطع، اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال پیش بینی شده است.
لازم به ذکر است اصلاح هندسی تقاطع خیابان سادات و بلوار امام خمینی (ره) نیازمند تملک برخی از پلاک های باقیمانده در مسیر بود که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر و با صرف اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 500 میلیون ریال، عملیات تملک املاک واقع در این طرح صورت گرفت تا محل جهت اجرای پروژه آزادسازی شود و پس از اتمام پروژه و با توجه به مصوبه شورای ترافیک شهرستان، رفت و آمد از سمت خیابان سادات به بلوار امام خمینی (ره) ممنوع و خیابان یکطرفه می شود.  

نظرات

 
 
Captcha